Košarkašice Bora ipak u nižem rangu

Košarkašice Bora poražene su u Šapcu 72:61, čime su izgubile i teoretsku šansu da i u narednoj sezoni budu u najjačem rangu Srbije. Borska ekipa pobedila je šest puta u 21 utakmici, na devetom je mestu na tabeli, ispred Šapca, niškog Studenta i subotičkog Spartaka, ali iz Prve lige ove sezone ispadaju četiri tima, a Kraljevo i Vrbas, poslednji rival borske ekipe u sezoni, imaju po tri pobede više.

Košarkaši Bora poraženi su od OKK Juniora, u Nišu- 68:65.

Rukometašice Bora poražene su na gostovanju Jagodini 37:17, a važne bodove kojima čuva mesto u plej ofu ekipa Zaječara osvojila je na gostovanju u Novoj Pazovi, gde je pobedila Mladost 26:19.

Na drugom pojedinačnom takmičenju za džudo poletarce u sezoni, u Nišu, Džudo klub Bor imao je tri predstavnika. Teodor Luka Nikolić poražen je u finalu i osvojio je srebrnu medalju, a bronzano odličje osvojila je Sara Krajnjanović.

Mlađa juniorka Streljačkog kluba Bor 030 Nina Stanisavljević osvojila je deseto mesto u drugom kolu Kupa Streljačkog saveza Srbije, u Kragujevcu, dok je Đorđe Icić iz borskog kluba, takođe mlađi junior, osvojio 12. mesto u disciplini vazdušni pištolj.