24. Apr 2019. Poslednja promena 3:16 PM, Apr 23, 2019

Četiri medalje za karatiste kluba Bor

Objavljeno u Sport
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

KRAGUJEVAC - U organizaciji Karate Federacije Srbije, u Kragujevcu je održano Prvenstvo Srbije za mlađe kategorije u katama i borbama. Učestvovalo je više od 1.200 takmičara iz 120 klubova Srbije. Karate klub „BOR“, predstavljala su četiri takmičara koji su nastupili u šest kategorija i osvojili  četiri medalje, po jednu zlatnu i srebrnu i dve bronzane. Zlatnu je osvojila Aleksandra Sejdija i postala Prvak Srbije za 2019.godinu. Srebrnu je osvojio Alen Sejdija dok su bronzane medalje osvojili Iva Krstić u katama i Aleksandra Sejdija u borbama do 44 kilograma. Sedmogodišnji Veljko Živanović na petom je mestu u konkurenciji  dvanaest najboljih dečaka u Srbiji.