26. Apr 2019. Poslednja promena 3:04 PM, Apr 25, 2019

Poraz košarkašica Bora posle velike borbe

Objavljeno u Sport
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Košarkašice Bora poražene su, na svom parketu, od novosadskog tima 021- 69:63. Borska ekipa pružila je iznenađujuće dobar otpor rivalu iz vrha tabele, vodila je većim delom prvog poluvremena i dva puta u poslednjoj četvrtini, čak i minut i po pre kraja susreta. Ipak, rival je u završnici stigao do novih bodova i gotovo obezbedio plej of takmičenje, jer ima tri pobede više od Loznice. Ekipi Bora za opstanak, u preostalih pet utakmica, biće gotovo izvesno potrebne najmanje tri pobede.

Rukometašice Bora poražene su od Mladosti iz Nove Pazove 30:27. U prilično ravnopravnom duelu, gošće su uspele da većim delom utakmice održavaju tri do četiri gola prednosti. Sve bliže plej ofu je ekipa Zaječara, koja je pobedila na gostovanju Vojvodini 26:25.

Kuglaši borskog Bakra sačuvali su prvo mesto na tabeli Prve lige centar, nakon što su, u Kragujevcu, savladali rakovički IMR- 6:2 u poenima i sa 49 oborenih čunjeva razlike. Bakar i Čačak imaju po 17, a kostolački Rudar 16 bodova.