Penzionisani radnici obišli Institut za rudarstvo i metalurgiju u Boru

0
30122025_penzioneri_institut

Za penzionisane radnike Instituta za rudarstvo i metalurgiju u Boru organizovan je obilazak prostorija i opreme koja je u međuvremenu nabavljena. Poseta je bila prilika da se nekadašnji zaposleni upoznaju sa promenama i ulaganjima koja su realizovana tokom prethodnih godina.

BOR – Za nekadašnje radnike Instituta za rudarstvo i metalurgiju, koji su otišli u penziju, neki pre nekoliko godina, neki pre više od decenije, organizovan je obilazak prostorija i nove opreme koja je nabavljena poslednjih godina.

Kako se čulo ovom prilikom, borski institut je jedna od najpriznatijih i najopremljenijih institucija ovog tipa ne samo u Srbiji, već i u većem delu Evrope, sa odličnim rezultatima na više međunarodnih projekata. U poslednjih desetak godina, samo u najmoderniju opremu i uređenje laboratorija, uloženo 17 miliona evra.

Nekadašnji radnici kažu da je u poređenju sa opremom i načinom rada koji je bio ranije, sistem znatno poboljšan, brži za rad, sa sličnom ili većom preciznošću nego ranije i da se kompletno okruženje značajno promenilo, tako da je napredak očigledan.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE