Prvomajska čestitka gradskog rukovodstva
Gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić, zamenik gradonačelnika Milivoje Janošević i predsednik Skupštine Grada Dragan Žikić, čestitali su 1.maj – Međunarodni praznik rada svim građanima Bora sa željom da predstojeći praznik provedu u dobrom zdravlju, miru i dobrom raspoloženju.
„Prvi maj je simbol borbe za radnička prava, dostojanstvo rada i bolje uslove života, ali i podsećanje na važnost zajedništva, solidarnosti i međusobnog poštovanja. Nastavićemo da radimo na stvaranju novih prilika, jačanju privrede i unapređenju kvaliteta života svih naših građana“, navodi se u zajedničkoj čestitki gradskog rukovodstva.
