Dani sećanja na žrtve masovnih ubistava u Srbiji

0
04052024_orasje

3. i 4. maj se u Srbiji obeležavaju kao Dani sećanja na žrtve masovnih ubistava u Srbiji.

Regulatorno telo za elektronske medije pozvalo je medije da u nedelju i ponedeljak, 3. i 4. maja, na minut zatamne ekrane u znak sećanja na žrtve masovnih ubistava u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ u Beogradu, Malom Orašju i Duboni.

Mediji su pozvani da u nedelju u 8.40h i u ponedeljak u 22.32h zatamne ekrane u trajanju od jednog minuta, uz objavljivanje teksta: „3. i 4. maj Dani sećanja na žrtve masovnih ubistava. Pamtimo“, odnosno da obustave radijski program u trajanju od jednog minuta.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE