Maloletnici osumnjičeni za više teških krađa u Boru
BOR – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, podneće krivične prijave u redovnom postupku protiv sedamnaestogodišnjaka i dvojice šesnaestogodišnjaka zbog sumnje da su izvršili više krivičnih dela teška krađa.
Kako se sumnja, oni su od 13. maja do 24. juna, u više navrata, na putu Bor–Selište obijali kutije i iz njih ukrali ukupno 16 akumulatora za napajanje mobilnih semafora, u vlasništvu jedne firme koja se bavi niskogradnjom.
Policija je prilikom pretresa kuće u kojoj živi jedan od osumnjičenih pronašla sedam akumulatora, koji će biti vraćeni vlasniku.
