Tri decenije stonog tenisa u Boru
BOR – Stonoteniski klub Bor svečano je obeležio tri decenije uspešnog rada. Tokom ovog perioda veliki broj mladih sportista prošao je kroz ovaj klub, a u dosadašnjim takmičenjima najveći uspeh bio je plasman u Drugu saveznu ligu, u kojoj će borski stonoteniseri igrati i naredne sezone.
Tim povodom u restoranu Medalja u Boru organizovana je svečanost na kojoj su istaknutim igračima, trenerima i sportskim radnicima stonoteniskog kluba Bor dodeljene povelje i zahvalnice. Povelja je zbog dobre saradnje dodeljena i lokalnoj samoupravi u Boru i kompaniji ZiJin.
U ovom klubu ističu da će i na dalje glavni zadatak biti rad sa mladima i njihova priprema za takmičenja, jer su rezultati poslednjih nekoliko godina pokazali da Bor ima dobru budućnost u ovom sportu.
