17 novozaraženih u Boru
U Boru je registrovano 17 novih slučajeva, a 230 je ukupan broj aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovana su 43 bolesnika, od kojih su 42 pozitivna na virus.
U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu “Rudar” na prvi pregled javilo se 12 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, zabeleženo je 14 kontrolnih pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 15 pregleda, saopštio je Gradski štab za vanredne situacije.
Sutra počinje i novi krug vakcinacije po borskim selima a prva na redu su sela Donja Bela Reka, Metovnica i Luka.
