Najviše inficiranih koronom u Majdanpeku od 30 do 45 godina
Prema podacima Doma zdravlja „Dr Veroljub Cakić“ u Majdanpeku su juče od 33 testirane osobe, dve bile pozitivne na korona virus, tako da je trenutno 45 lica inficirano Kovidom 19, među kojima najviše, 11, starosne dobi od 30 do 45 godina. Zbog teže kliničke slike na hospitalizaciji van Majdanpeka nalaze se tri obolela.
U prethodna 24 sata, pomoć lekara zbog simptoma koji ukazuju na koronu zatražila su 23 pacijenta, a kod tri je dijagnostikovana upala pluća.
Sa porastom broja inficiranih raste i broj lica u izolaciji i trenutno ih je 71. Najviše zaraženih koronom, više od polovine je i dalje u Majdanpeku.
