Osam džudista Bora na državnom prvenstvu
Stariji pioniri Džudo kluba Bor izborili su osam nastupa na državnom prvenstvu u ovom takmičarskom uzrastu, narednog vikenda u Požarevcu. U istom mestu nastupali su i prvog dana vikenda, na prvenstvu centralne Srbije, gde su osvojili sedam medalja. Zlatnu medalju u kategoriji osvojio je Mladen Đorđević, a srebrnu Staša Mladenović. Sa bronzanom medaljom plasman su izborili Aleksandar Petrovski, Obren Antić, Milica Milićević, Uroš Đurđević i Uroš Kopilović, a na državno prvenstvo plasirao se i Jovan Šuput, koji je osvojio peto mesto.
