Počeo turnir u basketu “Le-bas”
ZAJEČAR – U Zaječaru je počeo 35. tradicionalni turnir u basketu „Le bas“. Najstariji turnir u Srbiji uspeo je da okupi oko 120 mladih košarkaša, koji će svake večeri, od 18 sati, na košarkaškom terenu kod srednjih škola, koji su organizatori kompletno renovirali ove godine, pokušati da osvoje titulu najboljeg u svojoj kategoriji.
Za učešće na ovogodišnjem turniru “Le bas” prijavilo se tridesetak ekipa koje su podeljene u četiri starosne kategorije.
Organizatori su zadovoljni odzivom i posetom i pozivaju i veterane da se prijave.
Finale i podela nagrada biće poslednjeg dana turnira, u četvrtak, 18. avgusta.
