Izložba „Evo Poljske“ u Zaječaru

0
b7b3056cab41130e24a54167e4a60151

ZAJEČAR – U Radul Begovom konaku u Zaječaru sinoć je otvorena izložba fotografija pod nazivom „Evo Poljske“ u organizaciji ambasade Poljske u Srbiji i zaječarskog Narodnog muzeja. Izložbu je otvorio Andžej Kinđuk, zamenik ambasadora, koji je tom prilikom podsetio na istorijsko prijateljstvo dve države. Izložba fotografija „Evo Poljske“ svojevrsni je turistički i kulturni vodič kroz zemlju koja se nezaustavljivo menja, ali brižljivo čuva sećanje na svoju bogatu istoriju i tradiciju, rečeno je na otvaranju. Autor izložbe je umetnik Marjuš Ćeševski, a u septembru će moći da je vidi negotinska publika.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE