20. Memorijalni bodi bilding turnir „Novica Pauljičić“ u Boru
BOR – U Muzičkoj školi „Miograd Vasiljević“ u Boru održan je tradicionalni 20. memorijalni turnir u bodi bildingu „Novica Pauljičić“. Na turniru je učestvovalo 30 najboljih takmičara iz svih delova Srbije koji su se nadmetali u bodi bildingu i bodi fitnesu. Nešto manji broj učesnika ove godine bio zbog državnog prvenstva koje je u 15. oktobra održano u Čačku na kome je ženska ekipa borskog bodi bilding kluba Partizan osvojila prvo mesto. Iz ovog kluba četiri takmičara će učestvovati sa reprezentacijom Srbije na narednim svetskim prventvima, jedna u ženskoj konkurenciji u Južnoj Koreji, a tri u konkurenciji muškaraca u Španiji za dve nedelje.
Najboljim takmičarima memorijala „Novica Pauljičić“ dodeljene su medalje i pehari, a za apsolutnog pobednika proglašen je Boranin Nikola Zlatanov. Za učesnike turnira i predstavnike bodi bilding federacije, pre početka takmičenja organizovan je i prijem u Skupštini grada Bora.
