Za grejnu sezonu utrošeno 46 hiljada tona uglja

0
346efcbd0150971556bc85e18dfbba83

BOR – Od početka grejne sezone u Javno komunalnom preduzeću Toplana utrošeno je ukupno 46 hiljada tona uglja.

Prema rečima direktora borske Toplane Milutina Simića, problem sa napajanjem električnom energijom koji se dogodio pred početak i nekoliko puta tokom grejne sezone, kada je Toplana ostajala bez struje je rešen. Kvar na trafo stanici tri, zbog koga je napajanje prebačeno na  trafo stanicu u Velikom Krivelju, je saniran i borska Toplana sada ima mnogo stabilnije snabdevanje.

Iako je grejna sezona zvanično završena, građani će narednih dana, do 3.maja, u zavisnosti od spoljne temperature i naloga Ministarstva energetike, imati grejanje u jutarnjim i večernjim satima.

Grejanja jutros nije bilo zbog radova na jednom od izmenjivača i postavljanju reduktora, kažu u borskoj Toplani.

Za grejnu sezonu utrošeno 46 hiljada tona uglja, 17.april 2019. (RTV Bor)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE