Prvomajska čestitka gradskog rukovodstva
BOR – Gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić i predsednik gradske Skupštine Dragan Žikić čestitali su građanima Bora Međunarodni praznik rada i poželeli mnogo uspeha u životu i radu.
„Ovaj praznik predstavlja dan solidarnosti ljudi celog sveta. Želimo da zajedno gradimo budućnost u kojoj će svaki pojedinac imati pravo na rad, od kojeg će moći dostojno da živi“, navodi se u prvomajskoj čestitki gradskog rukovodstva.
