Pet zlatnih medalja za borske bodi bildere
BOR – U Muzičkoj školi u Boru šestog oktobra je održan 18. memorijalni bodi bilding kup „Novica Pauljičić“.
Uz učešće više od 50 takmičara i takmičarki iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Austrije, ovaj kup bio je najbrojniji do sada.
Takmičenje u Boru bilo je i dobra priprema učesnika za predstojeće državno prvenstvo u ovom sportu i za izbor za reprezentaciju Srbije koja će krajem godine učestvovati na svetskom prvenstvu u Dubaiju za muškarce i u Slovačkoj za žene.
Iz Bodi bilding kluba Partizan Bor nastupilo je osam takmičara koji su osvojili su zlatne medalje u pet kategorija. Zlatnu medalju u kategoriji velnes za žene osvojila je takmičarka borskog kluba Partizan Miljana Ferenc.
Od borskih takmičara u masters kategoriji najbolji je bio Zoran Antić, a u kategoriji do 180 centimetara visine Milan Đorđević. Borska takmičarka Ivana Đurđević bila je najbolja u kategoriji bikini fitnes, dok je u kategoriji bodi bilding do 90 kilograma prvo mesto osvojio Ivan Đorđević, koji je proglašen i za apsolutnog pobednika memorijalnog kupa Novice Pauljičića.
