U saobraćajnoj nesreći troje poginulih
BOR – Tri osobe su poginule, a tri su teško povređene u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na putu Bor- Zaječar. Do nesreće je došlo kada je „honda“ kojom je upravljao Boban Živković, star 50 godina, iz Bora, za sada iz nepoznatih razloga, skrenula na suprotnu stranu puta i sudarila se sa „opel astrom“. U sudaru su nastradale Aleksandra Živković, stara 43 i Gradimirka Živković, stara 76 godina, dok je Boban Živković preminuo u borskoj bolnici. Troje putnika iz „opel astre“ je u bolnici i oni su van životne opasnosti. Istraga o uzrocima nesreće je u toku.
