Saniran proboj na mreži u Majdanpeku
MAJDANPEK – Grejna sezona u Majdanpeku počela je pre dva dana i radnici Javnog komunalnog preduzeća „Majdanpek“ svakodnevno su na terenu gde se trude da u što kraćem roku saniraju proboje na mreži. Prema rečima direktora, Đorđa Roškića, većih problema nema, a proboj u višim delovima grada zbog čega u nekoliko zgrada nije bilo grejanja, tokom noći je saniran. Roškić je istakao da građani probleme sa grejanjem mogu prijave nadležnim službama, a pojedinačni ispadi dešavaće se svakodnevno do uhodavanja sistema, na šta su ekipe komunalnog preduzeća spremne.
