Posađene jelke koje su krasile Gradsku upravu tokom praznika
BOR – Kao i prethodnih godina nakon novogodišnjih i Božićnih praznika gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić sa saradnicima na zelenim površinama u gradu zasadio je novogodišnje jelke sa busenom koje su bile postavljene i ukrašene u Gradskoj upravi tokom praznika. Ove godine jelke su zasađene u parku kod Doma kulture u blizini dečijeg igrališta.
Kada je reč o uređenju zelenih površina u gradu, zaposleni u borskom Javno komunalnom preduzeću “3.oktobar“, po planu, a u skladu i sa vremenskim prilikama sadiće cvetne leje sezonskim cvećem, kao i niskim i visokim šibljem, četinarima i lišćarima po gradskim parkovima.
