Na turniru „Mladost Evrope“ 14 medalja za borske džudiste
BOR – Takmičari Džudo kluba Bor učestvovali su tokom vikenda na međunarodnom turniru „Mladost Evrope“ u Nišu na kome su osvojili ukupno 14 medalja, dve zlatne, četiri srebrne, šest bronzanih, kao i treće mesto u celokupnom plasmanu i prvo mesto u ekipnoj konkurenciji starijih dečaka.
Zlatne medalje osvojili su Strahinja Ristić u kategoriji do 34 kilograma i Veljko Stanković u kategoriji do 28 kilograma. Srebrne medalje osvojili su Nikola Jovanović, Nemanja Canjević, Anastasija Nikolić i Vukašin Jović, dok su se na treće mesto plasirali Jovan Vojnović, Vojin Nedeljković, Minja Gergić, Teodor Nikolić, Stefan Petrovski i Vojin Milivojević.
Na turniru „Mladost Evrope“ učestvovala su 430 takmičara iz 41-nog kluba iz Srbije i inostranstva.
