Takmičenja Gradske lige rukometa za učenike trećeg i četvrtog razreda
BOR – Rukometni Savez Bor u saradnji sa Ženskim juniorskim rukometnim klubom Bor, Omladinskim rukometnim klubom Bor i Rukometnim Klubom „Brestovac“ organizuje gradsku ligu trećih i četvrtih razreda osnovnih škola za devojčice i dečake pod nazivom „Svi igrajmo rukomet“.
U borskim osnovnim školama u toku su takmičenja između odeljenja, a najbolje ekipe plasiraće se u završnicu gradske lige koja će se igrati subotom u Sportskom centru „Bobana Momčilović Veličković“, a završetak svih takmičenja očekuje se do kraja marta.
Ovakav tip takmičenja za mlađe osnovce prvi put se organizuje u Boru, a osnovni cilj je popularizacija rukometa i bavljenja sportom, kažu u borskom rukometnom savezu.
