Bez vode Zlot, Banjsko polje, Borsko jezero i Savača
BOR – Zbog kvara na dalekovodu, bez napajanja električnom energijom ostala je pumpna stanica u Zlotu što je uslovilo probleme u vodosnabdevanju jednog dela građana. Do otkanjanja kvara vodu neće imati korisnici u Zlotu, Banjskom polju, na Borskom jezeru i Savači, kažu u Javnom komunalnom preduzeću „Vodovod“ u Boru.
