Bez vode Zlot, Banjsko polje, Borsko jezero i Savača

0
31032023_Pumpna_stanica_u_Zlotu

BOR – Zbog kvara na dalekovodu, bez napajanja električnom energijom ostala je pumpna stanica u Zlotu što je uslovilo probleme u vodosnabdevanju jednog dela građana. Do otkanjanja kvara vodu neće imati korisnici u Zlotu, Banjskom polju,  na Borskom jezeru i Savači, kažu u Javnom komunalnom preduzeću „Vodovod“ u Boru.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE