Apel MUP-a: Bezbednost na prvom mestu
BOR – Usled intezivnih snežnih padavina i otežanih uslova odvijanja saobraćaja, kao i povećanog broja vozila na putevima zbog predstojećh praznika, Ministarstvo unutrašnjih poslova u Boru, odeljenje Saobraćajne policije, apeluje na sve građane da se ponašaju odgovorno i da bezbednost stave na prvo mesto. Posebno apelujemo na vozače da ne upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola ili psihoaktivnih supstanci, kao i da poštuju saobraćajne propise i ograničnja brzine kako bi se tokom praznika očuvalo povoljno stanje bezbednosti saobraćaja.
