Audicija za festival „Srbija u ritmu Evrope“
BOR – Nakon potpisivanja ugovora o učešću borske dece i mladih na festivalu „Srbija u ritmu Evrope“, utvrđeni su i detalji o organizaciji audicije i priprema za talentovanu decu koja žele da se takmiče. Ovo je festival sa dobrom reputacijom, pa mladi imaju odličnu priliku da se afirmišu, ukoliko vole da se bave muzikom i plesom.
„Naš Grad ove godine učestvuje na manifestaciji „Ritam Evrope“, pa ovim putem obaveštavam roditelje čija deca žele da učestvuju da će audicija biti u ponedeljak, 3. juna, u 12 sati u prostorijama Muzičke škole. Mogu da se prijave deca uzrasta između 14 i 21 godine, bitno je da su na teritoriji grada Bora, odnosno da idu u školu na teritoriji Grada Bora. Žiri će na osnovu pojedinačnih prijava da izabere šestoro najboljih koji će nastaviti pripreme i nastupiti na festivalu u Kikindi koja je bila pobednik prošlogodišnje „male“ Evrovizije. Ukoliko se plasiraju dalje, idu u zemlju koju reprezentuju, odnosno čiju pesmu budu predstavljali“, rekao je Ivan Vučković, zamenik predsednika Skupštine Grada Bora.
