Bez grejanja do kraja dana
BOR – Zbog kvara na sistemu za odimljavanje kotla i pregrevanja ležaja, od jutros je ceo Bor bez grejanja.
Sanacija kvara je u toku, a normalizacija grejanja očekuje se do kraja dana, kažu u borskoj Toplani.
