Bez javne rasvete deo Ulice „3. oktobar“ zbog namerno izazvanog kvara
BOR – Deo ulice „3. oktobar“ u Boru ostao je sinoć bez javne rasveta zbog neodgovornog ponašanja nepoznatih osoba, koje su otkačili snop žica za napajanje, zbog čega je prekinut dovod struje do dela stubova ulične rasvete.
Radnici Javno komunalnog preduzeća „Vodovod“ sanirali su kvar, a prema rečima člana Gradskog veća Igora Jankovića ovo je još jedan primer gde građani ispaštaju zbog nečijeg bahatog ponašanja i apelovao na sve stanovnike grada Bora da ne uništavaju javnu imovinu, bilo da je to rasveta, klupe ili parkovski rekviziti, jer je to imovina svih građana i postavljena je da bi svi stanovnici imali koristi od nje.
