Bezbedno učešće u saobraćaju
MAJDANPEK – Volonteri Crvenog krsta Majdanpek zajedno sa predstavnicima Saobraćajne policije, danas su u Predškolskoj ustanovi “Marija Munćan”, dve grupe, odnosno ukupno 50 predškolaca imali su za cilj da uvedu u svet bezbednog učešća u saobraćaju. Kroz dobro osmišljene igre predviđene za ovakav tip radionica, mališani su pokazali da je to oblast za koju su prva saznanja već dobili u svojim porodicama, kao i ustanovi koju pohađaju, ali da su spremni da dalje uče.
[iframe frameborder=“0″ width=“480″ height=“270″ src=“//www.dailymotion.com/embed/video/x3tm4oo“ allowfullscreen ]
Bezbedno učešće u saobraćaju, 22… by rtvbor
Bezbedno učešće u saobraćaju, 22… by rtvbor
