Boljevac na sajmu turizma
BEOGRAD – Turistička organizacija Boljevac predstavila je turističke potencijale opštine, kulturne, zabavne i gastronomske manifestacije, na 47. Međunarodnom sajmu turizma u Beogradu, održanom od 19. do 22. februara.
Tokom četiri sajamska dana predstavnici sela Podgorca, Rujišta, Mirova, Krivog Vira, Malog Izvora i Jablanice, prezentovali su tradicionalnu kuhinju i jela koja se pripremaju na lokalnim gastro takmičenjima. Posetioci su posebno interesovanje iskazali za smeštajne kapacitete na području Boljevca i obilazak poznatih lokaliteta u podnožju Rtnja.
