Borani bez vode do sutra ujutru
BOR – Nakon što je saniran kvar na glavom magistralnom vodu, ispod Ekonomsko-trgovinske škole, koji snabdeva vodom ceo grad, došlo je do nove havarije, većih razmera, na istoj mreži, ali na drugoj lokaciji, u naselju Peta mesna zajednica. Proboj je na cevi koja je na velikoj dubini, pa mehanizacija JKP „Vodovod“ trenutno otkopava, a nakon toga preći će na rešavanje novonastalog kvara.

Stabilizacija vodosnabdevanja u gradu očekuje se sutra u prepodnevnim satima, kažu u borskom „Vodovodu“.
