Boranke na takmičenju „Ritam Evrope“
Prvi put na takmičenju „Ritam Evrope“, među 25 gradova, svoje predstavnice imaće i Grad Bor i to Nataliju Božić, Melaniju Stojić i Nađu Kozić. Takmičenje se održava večeras u Kikindi, direktan prenos biće na televiziji Prva od 21h. Boranke predstavljaju svoj grad pesmom „City Lights“ i nastupaju pod brojem 16.
Borani mogu da glasaju SMS porukom sa tekstom pesma, razmak, 16 na broj 1557.
Festival „Srbija u Ritmu Evrope“ održan je prvi put 2008. godine u Šapcu kao dečiji muzički festival, a od 2015. transformisao se u takmičenje za mlade do 21 godine.
Takmičari sa najvećim brojem glasova dobiće dve nagrade – prva je organizovanje narednog televizijskog prenosa festivala u gradu iz kog dolaze, a druga putovanje u zemlju koju predstavljaju na takmičenju.
