Borske košarkašice osvojile turnirski trofej
BOR – Borske košarkašice pobedile su ekipu Rudnika mrkog uglja „Banovići“ iz Bosne i Hercegovine, u finalu drugog memorijalnog turnira „Miodrag Prvulović Žikajlo“ 72:61 i osvojile pobednički pehar. Kvalitetnom igrom, domaća ekipa uspešno je kontrolisala rezultat i održavala prednost veću od deset poena, dostignutu krajem prve četvrtine. Treće mesto na turniru pripalo je skopskom Badelu, a četvrto niškom Studentu.
I najbolji igrač i najbolji strelac turnira takođe su iz borske ekipe: najviše koševa postigla je Jelena Jozić, a najbolji statistički učinak imala je kapiten Vida Emeše.
