Borske košarkašice osvojile turnirski trofej

0
7d0b50375eb018c65d414916925e128b

BOR – Borske košarkašice pobedile su ekipu Rudnika mrkog uglja „Banovići“ iz Bosne i Hercegovine, u finalu drugog memorijalnog turnira „Miodrag Prvulović Žikajlo“ 72:61 i osvojile pobednički pehar. Kvalitetnom igrom, domaća ekipa uspešno je kontrolisala rezultat i održavala prednost veću od deset poena, dostignutu krajem prve četvrtine. Treće mesto na turniru pripalo je skopskom Badelu, a četvrto niškom Studentu.

I najbolji igrač i najbolji strelac turnira takođe su iz borske ekipe: najviše koševa postigla je Jelena Jozić, a najbolji statistički učinak imala je kapiten Vida Emeše.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE