Borski karatisti osvojili 14 medalja
VRNJAČKA BANJA – Na takmičenju 270 karatista iz 30 klubova iz Srbije minulog vikenda u Vrnjačkoj banji, šest takmičaria Karate kluba Bor osvojilo je 14 medalja u katama i borbama. Najuspešniji su bili Uroš Radivojević i Mila Todorović sa po dve zlatne medalje. Srebrna i bronzana odličja, u svojim kategorijama, osvojili su i Mihajlo Kagadejev, Filip Bejić, Alen Nestorović i Dejan Sejdija.
