Borski karatisti osvojili 14 medalja

0
13062022_Karate_Obrenko

VRNJAČKA BANJA – Na takmičenju 270 karatista iz 30 klubova iz Srbije minulog vikenda u Vrnjačkoj banji, šest takmičaria Karate kluba Bor osvojilo je 14 medalja u katama i borbama. Najuspešniji su bili Uroš Radivojević i Mila Todorović sa po dve zlatne medalje. Srebrna i bronzana odličja, u svojim kategorijama, osvojili su i Mihajlo Kagadejev, Filip Bejić, Alen Nestorović i Dejan Sejdija.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE