Božićna čestitka gradonačelnika Bora Aleksandra Milikića
Gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić uputio je čestitku svim hrišćanskim vernicima koji Božić slave po Julijanskom kalendaru i poželeo da božićne praznike provedu u miru i sreći sa najbližima.
„Prošli su novogodišnji praznici i došao je najradosniji hrišćanski praznik Božić, praznik koji treba da provedemo u krugu porodice, sa prijateljima, da budemo puni ljubavi, poštovanja i saosećanja jer u hrišćanstvu je na prvom mestu briga o ljudima. U ovim teškim vremenima, kada postoji veliki pritisak na Srbiju, na pravoslavlje i hrišćanstvo, moramo biti zajedno, čuvati jedni druge, svoju porodicu i svoju državu.
U ovoj godini svima želim puno zdravlja, sreće i uspeha, ljubavi i poštovanja i da nastavimo zajedno da razvijamo Bor, da razvijamo Srbiju. Bor je kroz istoriju imao lepa i teška vremena. Mislim da sada živimo u jednom lepom vremenu u kome samo zajedništvo može da nam da prednost da budemo još jači i još bolji.
Želim vam srećne božićne praznike, Mir Božiji – Hristos se rodi“, poručio je gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić.
