Crveno – beli u Boru
BOR – Pauzu u prvenstvu zbog obaveza reprezentacije fudbaleri beogradske Crvene zvezde iskoristili su za mini pripreme na Borskom jezeru, a prvi trening održali su na terenu kod kod Hotela „Jezero“. U sklopu priprema kandidat za titulu šampiona Srbije Crvena zvezda odigraće i prijateljsku utakmicu sa Omladinskim fudbalskim klubom Bor na Gradskom stadionu, u ponedeljak u 13 sati. Prema rečima trenera crveno belih Nenada Lalatovića uslovi na Borskom jezeru su odlični i to je jedan od razloga zašto je beogradski klub izabrao baš tu destinaciju za pripreme. Crvena zvezda trenutno je na drugom mestu Jelen super lige i zaostaje dva boda za večitim rivalom Partizanom. Narednu utakmicu crveno beli igraju u Novom Pazaru i nadaju se osvajanju nova tri boda.
[iframe frameborder=“0″ width=“600″ height=“450″ src=“//www.dailymotion.com/embed/video/x2l16fc“ allowfullscreen ]
