Daljinsko grejanje u Majdanpeku do 30. aprila
MAJDANPEK – Iako je zvanično grejna sezona u Srbiji završena 15. aprila, gradska toplana u Majdanpeku radiće, u kontinuitetu, do kraja meseca, potvrdili su nadležni u Javnom komunalnom preduzeću za proizvodnju i isporuku toplotne energije „Majdanpek“. Razlog donošenja ovakve odluke je prognoza meteorologa za narednu nedelju koja predviđa temperaturu znatno ispod proseka za ovo doba godine.
Inače, ovogodišnja grejna sezona u Majdanpeku je i počela ranije, 3. oktobra, takođe, zbog niske spoljne temperature.
