Dan Predškolske ustanove za decu „Bambi“

0
9e8dc80b9bb8b2f04f628a8bc61c6b58

BOR – Predškolska ustanova za decu „Bambi“ danas je obeležila 59 godina postojanja i uspešnog rada. U prepunoj sali bioskopa „Zvezda“, mališani su se predstavili publici plesnim koreografijama, pesmama i recitacijama koje su vredno pripremali sa vaspitačima. Slogan ovogodišnje priredbe bio je „Biće lepo kao i uvek to je dobar znak, zato svojom ljubavlju podržite nas“. U prethodnom periodu bilo je značajnih ulaganja u borske vrtiće, a jedna od značajnijih investicija biće finansijska sredstva  za uređenje i proširenje obdaništa „Crvenkapa“ koja je država odobrila borskoj lokalnoj samoupravi. Vrednost projekta je devet i po miliona dinara, osam je obezbedila država, a milion i po je u obavezi da izdvoji Grad Bor. U borskim vrtićima ima ukupno 1070 deteta, 347 je na čekanju, što će bar delimično biti rešeno otvaranjem još jednog objekta ove godine, kaže Ljiljana Radičević direktor Predškolske ustanove „Bambi“.

 

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE