Dani sećanja na žrtve masovnih ubistava

0
032025_pamtimo

Treći i četvrti maj obeležavaju se u Srbiji kao Dani sećanja na žrtve masovnih ubistava. Danas se navršavaju dve godine od kada je učenik K.K. iz vatrenog oružja ubio devetoro đaka i čuvara Osnove škole “Vladislav Ribnikar” u Beogradu, a u nedelju od masakra u selima kod Mladenovca i Smedereva gde je devetoro mladih od 14 do 25 godina ubio Uroš Blažić.

Televizija Bor je, kao i ostale televizije u Srbiji, u 8.40 časova, u znak sećanja na žrtve iz Ribnikara, obustavila program u trajanju od jednog minuta uz tekst „Dani sećanja na žrtve masovnih ubistava. Pamtimo“. Isto ćemo učiniti i sutra kada će biti obeležene dve godine od masovnog ubistva u selima Dubona i Malo Orašje u 22.32 sata.

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE