Devet novih slučajeva virusa korona
BOR – U Boru je zabeleženo devet novih slučajeva virusa korona, oporavilo se 17 osoba, a 115 je aktivnih slučajeva virusne infekcije, saopštio je Gradski Štab za vanredne situacije.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 27 bolesnika, od kojih su 22 pozitivna na virus.
U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu “Rudar” na prvi pregled javilo se 14 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, zabeleženo je 17 kontrolnih pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 20 pregleda.
