Dojave o bombama u školama širom Srbije
U gotovo svim gradovima u Srbiji danas su na mejl adrese osnovnih i srednjih škola stigle dojave o postavljenim bombama. Tako je bilo i u većini borskih osnovnih i srednji škola.
Đaci i nastavnici nisu ušli u dvorišta škole, zadržani su na bezbednoj daljini.
Nakon detaljne provere škola i okoline pripadnici Policijske uprave u Boru utvrdili su da su u pitanju lažne dojave. U nekim školama nije bilo nastave, a u nekima je odlučeno da se nastava održi.
