Dom zdravlja u Boljevcu dobio novo sanitetsko vozilo

0
05022021_Novo_sanitetsko_vozilo_BOLJEVAC_5_2_vtr_off.avi.Still001

BOLJEVAC – Dom zdravlja u Boljevcu je dobio novo sanitetsko vozilo za zbrinjavanje pacijenata do tercijarnih zdravstvenih ustanova. Vozilo je kupljeno sredstvima iz budžeta opštine Boljevac, za šta je izdvojeno oko 40 hiljada evra.

U boljevačkoj zdravstvenoj ustanovi u toku su pripreme za sprovođenje revakcinacije stanovništva protiv kovida 19, koja će početi početkom naredne sedmice.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE