Donacija ambasade Poljske boljevačkom Domu zdravlja
BOLJEVAC – Ambasada Republike Poljske, Domu zdravlja u Boljevcu je donirala dve stomatološke stolice, a vrednost donacije je 20 hiljada evra.
Tim povodom, zdravstvenu ustanovu u Boljevcu je posetio poljski ambasador Rafal Perl, koji je istakao da Vlada Poljske u fokusu pomoći koju upućuje Srbiji ima zaštitu zdravlja, obrazovanje i zaštitu životne sredine. Ova donacija će omogućiti efikasniji rad stomatološke službe u Boljevcu, na odeljenju za najmlađe.
