Donirani zaštitni viziri školi „3.oktobar“ u Boru
BOR – Boranin Aleksandar Mišić Frenki donirao je Osnovnoj školi „3.oktobar“ u Boru 100 zaštitnih vizira. Ovim donacijom Mišić je želeo da pomogne školi u obavljanju nastave tokom pandemije virusa, kao i da motiviše ostale preduzetnike, a posebno kompaniju Zijin da na sličan način pomognu školama i ostalim ustanovama u uslovima pojačanih mera zdravstvene zaštite.
Direktor borske škole „3.oktobar“ Snežana Savićević zahvalila se donatoru istakavši da će nastavno osoblje koristiti ovu zaštitnu opremu u radu, koju, između ostalog nalaže i Ministarstvo prosvete u okviru mera zaštite tokom nastavnog procesa.
