Druga pobeda borskih košarkaša
Borski košarkaši savladali su ekipu Jablanice iz Medveđe 88:79. Sa po dve pobede, takmičenje u prvoj ligi regiona, osim Bora, počeli su i timovi niškog Fer Pleja, surduličkog Radnika i leskovačke Aktavis Akademije, koja je i naredni rival borske ekipe.
Na početku sezone u istočnoj grupi Prve lige, borski rukometaši poraženi su, u gostima, od Jagodine 29:24.
Fudbaleri Slatine pretpreli su poraz od Bukovika, u Ražnju- 5:0.
Karatisti Bora Aleksandra i Emir Sejdija osvojili su po dve medalje na trofeju Srbije, u Beogradu, gde je nastupalo više od 500 takmičara iz Srbije i devet balkanskih država. Aleksandra je osvojila zlatnu medalju u katama u klasi „C“ i bronzanu u borbama, dok je Emir osvojio srebrno odličje u katama i bronzano u borbama.
