Efekat rada zimske službe u Negotinu
NEGOTIN – Negotinci su se u januarskom snežnom talasu, proteklih dana oko vikenda, suočili sa temperaturom u minusu, pojedini sa prekidima u snabdevanju električnom energijom, ali generalno, većih problema, vezanih za rad daljinskih sistema, vodosnabdevanje i, uopšte, snabdevanje grada, nije bilo, tako da se život u Krajini odvija uobičajenim tokom. Trenutno, jedna od glavnih tema koja je podelila mišljenja građana odnosi se na efekte rada zimske službe Javnog komunalnog preduzeća „Badnjevo“, zaduženog za održavanje grada u aktuelnim sezonskim uslovima. Naša ekipa je danas, kada je minus popustio, ali ne sasvim, i led na ulicama u centru Negotina, razgovarala sa Krajincima koji su, naravno, pokazali dobru volju da svoje mišljenje iznesu pred kamerom.
Efekat rada zimske službe u Negotinu, 19… by rtvbor
