Godišnjica Urgentnog centra u Zaječaru
ZAJEČAR – Urgenta služba Zdravstvenog centra Zaječar za godinu dana postojanja zbrinula je oko 15 hiljada pacijenata. Povodom godišnjice i slave te službe, Sveti Stefan despot, danas je održan prijem kojem su pruisustvovali predstavnici grada, policije i donatori. Kako je istaknuto na prijemu, Urgentni centar u Zaječaru će se i dalje boriti za spasavanje i očuvanje života građana.
Godišnjica Urgentnog centra, 01. avgust 2017 (RTV Bor)
