Grejanje i u Majdanpeku
MAJDANPEK – Izuzetno niska temperatura, jutros u sedam sati izmereno je samo četiri stepena Celzijusa, a tokom dana tek koji stepen više, bila je razlog da odgovorni u Gradskoj toplani u Majdanpeku donesu odluku o aktiviranju daljinsko grejanje. Kako nam je rekao Đorđe Roškić, direktor Javnog preduzeća za proizvodnju i distribuciju toplotne energije Majdanpek, radijatori u stanovima korisnika će već tokom popodnevnih sati biti topli, a pokušaće da grejanje obezbede i za predstojeće dane, ako to temperatura vazduha zahteva.
