I dalje veliko interesovanje građana za prijem u Skupštini Grada Bora
BOR-Na prijemu građana u Skupštini Grada Bora, kojem su prisustvovali gradonačelnik Aleksandar Milikić sa saradnicima i direktori javno komunalnih preduzeća, i ove subote desetak Borana je zatražilo pomoć u rešavanju problema.
„Građani su se žalili na problem grejanja u nekoliko zgrada na višim spratovima u ulici Timočke divizije, koji će kako je obećano biti rešen do početka grejne sezone. Ukoliko se ne postigne određena temperatura u stanovima, stanari će biti oslobođeni dela plaćanja grejanja. Takođe, su istaknuti problemi nedostatka ležećih policajaca u određenim ulicama,a građani su tražili i da se nastavi asfaltiranje„, rekao je Aleksandar Milikić, gradonačelnik Bora.
Veliko interesovanje građana za neposredno rešavanje njihovih problema se nastavlja. Zato je uporedo sa prijemom građana uveden i servis „Prijavi problem“.
Ukoliko građani ne mogu da dobiju odgovor na pitanja kroz sistem“ Prijavi problem“, njima je omogućeno da dođu na prijem koji se svake subote održava u Skuštini Grada Bora.
