Izabrano novo rukovodstvo FK „Bor 1919“
BOR – Na vanrednoj izbornoj sednici Skupštine fudbalskog kluba Bor 1919, izabrano je novo rukovodstvo koje će u narednom periodu voditi klub.
Za predsednika je izabran Dragan Janošević, za potpredsednike Ivan Pešić i Boban Milojković. a za članove Upravnog odbora izabrani su Dušan Marković, Vlastimir Trujić, Miodrag Kokelić i Nebojša Šijaković. Očekuje se i izbor novog stručnog štaba borskog kluba.
S obzirom na to da je FK Bor prošlu sezonu u fudbalskoj Zoni istok završio na četvrtom mestu, naredne sezone glavni cilj biće da pokuša da izbori plasman i viši rang takmičenja. Osim toga u planu je uređenje stadiona i prostorija na njemu, kako bi se stvorili što bolji uslovi za rad i treniranje.
Kako je najavljeno Grad Bor će u granicama mogućnosti obezbediti finansijsku pomoć, a moguća je i saradnja sa kompanijom Ziđin, kako bi FK Bor ponovo postao nosilac razvoja fudbala u Boru.
